U nás se budete cítit jako doma nebo jako na vysněné dovolené

Apartmán

Náš apartmán je plně vybavený a připravený i na delší pobyt.  Je ideální pro individuální turisty nebo rodiny s dětmi.  Apartmán má svou vlastní koupelnu s rohovou vanou a odděleným  WC.V koupelně je k dispozici fén na vlasy,ručníky a hygienické potřeby. Kuchyňská linka je  vybavená nádobím a příbory, chladničkou s mrazničkou, horkovzdušnou troubu se sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou a  rychlovarnou konvici. V obývacím pokoji je televize a krb .WiFi je k dispozici v celém apartmánu .V technické místnosti je pračka a bojler. Parkování: na vlastním pozemku a zdarma.
 

Kapacita apartmánu je 6 osob.Na patře se nachází manželská postel,v obývacím pokoji je rozkládací pohovka s úložným prostorem pro dvě osoby a v přední části obývacího pokoje s balkónem je rozkládací dvoulůžko.O pohodlí,příjemnou teplotu či čistý vzduch se postará klimatizace .Kouření je povoleno na balkóně nebo zastřešené terase a samozřejmě  venku na zahradě.

 Ložnice s manželskou postelí

Obývací pokoj  s rozkládací pohovkou s úložným prostorem

Přední část obývacího pokoje s terasou a rozkládacím dvoulůžkem

Výbava apartmánu

V kuchyni

- mikrovlnná trouba,vestavěná horkovzdušná trouba,sklo-keramická varná deska,                         lednice s mrazákem,rychlovarná konvice,příbory ,hrnce,příslušenství pro přípravu kávy a čaje ,koření a olej

-jídelní stůl + židle

V koupelně:

-rohová vana,tekuté mýdla,pračka,fén,ručníky,osušky,pěna do koupele a další toaletní potřeby

Obývací pokoj:

-televize LED,Wi-Fi pokrytí v celém apartmánu

Parkování

- na vlastním pozemku

Ložnice

- matrace,peřiny, polštáře a povlečení